Radość. Opowiastki dla dzieci

Radość. Opowiastki dla dzieci - Leo Bormans | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leo Bormans
WYMIAR
3,86 MB
NAZWA PLIKU
Radość. Opowiastki dla dzieci.pdf
ISBN
6743073094741

OPIS

Czas na radość!Przed Wami dziesięć ptasich historii o tym, jak cieszyć się życiem każdego dnia.Kontynuacja serii, w której ukazały się: SZCZĘŚCIE. Opowiastki dla dzieci oraz PRZYJAŹŃ. Opowiastki dla dzieci. Tym razem ekspert od szczęścia - Leo Bormans przekonuje, że warto celebrować chwile i żyć tak, by każdy dzień był świętem.Książka składa się z dziesięciu rozdziałów, z których dowiecie się, co zrobić, żeby Wasze życie wypełniała radość. Pomogą w tym ptasi bohaterowie, dzieląc się cennymi radami: odkryj swoje mocne strony, nie bój się, wyznacz sobie cel, wybierz odpowiednią perspektywę, planuj przyszłość, współpracuj z innymi, mobilizuj ich do działania, nie poddawaj się, spełniaj swoje marzenia i uszczęśliwiaj innych.Opowieści uzupełniają: pytania związane z rozumieniem tekstu, informacje o gatunkach ptaków, propozycje zadań dla dziecka. Przemyślenia przedstawione w książce opierają się na wnioskach z badań naukowych dotyczących jakości życia.Przeczytajcie dziesięć nowych opowiadań, podziwiajcie fascynujące ptaki, cieszcie się kolorowymi ilustracjami Sebastiaana Van Donincka i korzystajcie z kreatywnych zadań i wskazówek. Każda historia oferuje rodzicom, dziadkom, opiekunom, nauczycielom i wychowawcom możliwość rozmowy z dziećmi o tym, jak czerpać z życia radość.

Tym razem ekspert od szczęścia - Leo Bormans przekonuje, że warto celebrować chwile i żyć tak, by każdy dzień był świętem. Książka składa się z dziesięciu ... Opowiastki dla dzieci oraz PRZYJAŹŃ.

Tym razem ekspert od szczęścia - Leo Bormans przekonuje, że warto celebrować chwile i żyć tak, by każdy dzień był świętem. Opowiastki dla dzieci oraz PRZYJAŹŃ. Opowiastki dla dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI