Maja i Kacper rosną zdrowo. Niezbędnik zdrowego odżywiania

Maja i Kacper rosną zdrowo. Niezbędnik zdrowego odżywiania - Monica Peitx | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monica Peitx
WYMIAR
3,93 MB
NAZWA PLIKU
Maja i Kacper rosną zdrowo. Niezbędnik zdrowego odżywiania.pdf
ISBN
1444582658810

OPIS

Kacper ma siedem lat i dziś jest smutny, bo w szkole ktoś nazwał go grubasem. Choć chłopiec je mniej więcej tyle, co inne dzieci, ma dość duży brzuch i przez to męczy się bardziej, gdy biega z kolegami. Pediatra podczas badania wyjaśnia Kacprowi, że ma nadwagę. Gdy chłopiec zaczyna przestrzegać zasad odżywiania, zaleconych przez lekarkę, wkrótce wraca do formy. Dzięki Kacprowi cała rodzina zaczyna się lepiej odżywiać i więcej ruszać! Zdrowie przede wszystkim!Książka zawiera 10 porad, jak się zdrowo odżywiać i uniknąć nadwagi!

Oferujemy Państwu wyjątkowe zabawki edukacyjne w przystępnej cenie. W dodatku bez wychodzenia z domu :) W celu przechowywania wybranej pozycji wybierz jeden ze schowków z listy powyżej, lub utwórz nowy schowek korzystając z formularza poniżej Rodzinna zaczyna wspólnie z Kacprem dbać bardziej o odżywianie, ruch i zdrowie.

"Maja i Kacper rosną zdrowo. Niezbędnik zdrowego odżywiania" (Wydawnictwo Debit) Autor: TosiMama 9/30/2020.

POWIĄZANE KSIĄŻKI