Emomisie (książka o emocjach)

Emomisie (książka o emocjach) - Agata Matraś | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Matraś
WYMIAR
12,25 MB
NAZWA PLIKU
Emomisie (książka o emocjach).pdf
ISBN
7043878265416

OPIS

Odkrywanie emocji, nauka ich rozpoznawania i nazywania w trwałej, sztywnostronicowej książeczce.Radość, smutek i inne uczucia. Zadania ułatwiające radzenie sobie z emocjami. Prześmieszne ilustracje z mnóstwem szczegółów i zabawne rymowanki. Ciesz się i poznawaj swoje emocje!

Ciesz się i poznawaj swoje emocje! KSIĄŻKI O EMOCJACH. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. „Książki o emocjach" to seria dla najmłodszych dzieci, która pozwoli lepiej zrozumieć ten skomplikowany świat emocji! Czytanie dziecku przez rodzica tych prostych historyjek jest idealnym pretekstem do rozmowy o tym, jak czuje się maluch, gdy jest wesoły, smutny, zdenerwowany albo gdy się boi. Książka o emocjach dla dzieci.

Recenzja powstała dzięki uprzejmości Wydawnictwa Papilon. Jeśli szukacie książeczek o emocjach dla nieco starszych dzieci, koniecznie zajrzyjcie do recenzji „12 ważnych emocji".

POWIĄZANE KSIĄŻKI