Chodź ze mną

Chodź ze mną - Konrad Możdżeń | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Konrad Możdżeń
WYMIAR
12,83 MB
NAZWA PLIKU
Chodź ze mną.pdf
ISBN
2535477310282

OPIS

Zło istnieje!Nie jako przeciwwaga doba, czy owoc filozoficznych rozważań. Zło jest czystą i niczym nieskrępowaną mocą – siłą, która sprowadza na ziemię pierwiastek piekła.Zło jest wieczne i nieśmiertelne. Czasem trwa w uśpieniu przez lata, by w końcu objawić się w najohydniejszej ze swych postaci.Zło jest niezmienne, a jego najwierniejszym towarzyszem jest cierpienie. Jest wilgotne od ludzkich łez, zimne od strachu. Ma smak krwi, a smak ten – raz doświadczony – działa jak najsilniejszy narkotyk. Otumania zmysły, uzależnia i otwiera duszę na działanie piekielnych mocy.Czy jesteś gotowy, by poznać kolejne jego wcielenie i zanurzyć się w iluzorycznym świecie, w którym zacierają się kontury rzeczywistości? W świecie, w którym niewielkie pomieszczenie staje się bramą do sanktuarium najpodlejszego zła? Świątynią, której fundamenty toczy śmiertelna choroba przepoczwarzająca człowieka w bestię, a życie w koszmar?Poznaj historię zbrodni, której echa wybrzmiewają na przestrzeni całych pokoleń.Tylko uważaj i pamiętaj, że…Zło istnieje!

Roberto Saviano już w powieści "Gomorra" udowodnił, że jest świetnym obserwatorem i pisarzem, a tu tylko to potwierdził. Polecam, świetny temat, doskonale ujęty. Chodź ze mną, chociaż zupełnie nie wiem dokąd Chodź ze mną, by sens nadać życia krokom Ze mną ku słońcu, może gdzieś nad przepaść ze mną Po szczęście albo po szaleństwo w ciemność ze mną Marsz długi jak mało, marsz niemal w nieskończoność Za ręce by razem iść ku losowi, nawet spłonąć W pierwszej kolejności przeczytaliśmy wspólnie tekst "Chodź ze mną".

Zło jest czystą i niczym nieskrępowaną mocą - siłą, która sprowadza na ziemię pierwiastek piekła. Tytuł: Chodź ze mną Music production: Szwed Swd Album: BRY.S. MU142 Label/Kanał: DILL.TV Bilon HG x Kaczy Proceder - Chodź ze mną feat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI