Wigilia Małgorzaty

Wigilia Małgorzaty Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
3,28 MB
NAZWA PLIKU
Wigilia Małgorzaty.pdf
ISBN
1265381562654

OPIS

Wzruszająca książka obrazkowa o tym, że w Wigilię naprawdę zdarzają się cuda.Małgorzata jak co roku spędza Wigilię samotnie. Tak jej wygodnie. Rodzinne święta ją męczą, zresztą w ogóle nie wychodzi już z domu – ma ponad osiemdziesiąt lat, a na zewnątrz czai się tyle niebezpieczeństw... Właśnie zamierza usiąść do kolacji przed telewizorem, gdy nagle zdarza się coś, co odmieni te święta – i wszystkie następne dni...Magia tej niezwykłej historii przekracza granice wieku – choć jej subtelny urok w pełni docenią przede wszystkim dorośli.Książka nagrodzona jednym z najbardziej prestiżowych międzynarodowych wyróżnień w dziedzinie ilustracji książkowej – BolognaRagazzi 2014.

Autor: India Desjardins. Wzruszająca opowieść o tym, że w Wigilię naprawdę zdarzają się cuda.

Stan: używany. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! "Wigilia Małgorzaty" jest przepełniona urokiem i pięknymi ilustracjami, które tak naprawdę opowiadają nam całą historię.

POWIĄZANE KSIĄŻKI