O tym się nie mówi

O tym się nie mówi - Emilie Pine | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Pine
WYMIAR
7,57 MB
NAZWA PLIKU
O tym się nie mówi.pdf
ISBN
7933175223014

OPIS

Bestsellerowe i nagradzane eseje, a właściwie pamiętnik. Emilie Pine otwarcie mówi o sprawach, o których kobiety rzekomo powinny milczeć. Świadomie i bezkompromisowo narusza tabu. Rzuca wyzwanie przesądom o kobiecości, a jej bronią jest bezwarunkowa i rozbrajająca szczerość, z jaką opowiada o swoim życiu: o alkoholizmie ojca, dojrzewaniu, gwałcie, fizyczności, pragnieniu posiadania dzieci i bezpłodności, przemocy wobec kobiet i przemocy wobec siebie.To jest intymna historia Emilie Pine. I to jest historia wszystkich kobiet.

Seksoholizm - o tym się u nas nie mówi. 2 lutego, 2021 ; 9 komentarzy ; Najbardziej tajemnicze i otoczone największą warstwą bzdurnych przekonań uzależnienie.

Ktoś może powiedzieć nam bezpośrednio: „o tym się nie mówi" lub możemy to intuicyjnie ustalić na podstawie okoliczności lub otoczenia. Z drugiej strony, kiedy już zarejestrujemy i przetworzymy przekaz, to od nas zależy, co dalej zrobimy. Wiele tematów poruszanych na spotkaniu z lek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI