Kenia. Przewodnik Marco Polo z atlasem drogowym

Kenia. Przewodnik Marco Polo z atlasem drogowym - Gesine Froese | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gesine Froese
WYMIAR
7,28 MB
NAZWA PLIKU
Kenia. Przewodnik Marco Polo z atlasem drogowym.pdf
ISBN
8206529371201

OPIS

Przewodnik w całkowicie nowej odsłonie. Z nowym przewodnikiem Marco Polo zwiedzisz najwspanialsze zabytki, odkryjesz niebanalne miejsca i przeżyjesz cudowną przygodę. Ze wskazówkami naszych autorów nie ominą Cię również wydarzenia i imprezy, które pozwalają poczuć prawdziwą, lokalną atmosferę. „Best of” polecane przez ekspertów Marco Polo to wybór, który utrafia w gusta tych, którzy wymagają więcej. Butikowe hotele, gustowne restauracje, ekscentryczne kluby, ale także niskobudżetowe zakupy, wskazówki i pomysły na zwiedzanie z dziećmi, sport i wiele innych, czasem nietypowych, aktywności. Przewodnik jest kopalnią informacji praktycznych i namiarów na linki, blogi, aplikacje...Co ważne w podróży, przewodnik Marco Polo posiada wygodny format oraz:• atlas drogowy;• dodatkową mapę w poręcznym etui.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Z nowym przewodnikiem Marco Polo będziesz na bieżąco i zobaczysz wszystkie najlepsze zabytki oraz "best of" zaleceń dla opisywanego miejsca. Dobre hotele, restauracje, modne kluby i ich adresy, ale także niskobudżetowe zakupy, wskazówki i pomysły dla dzieci, sportu i wiele rodzajów aktywności do odkrywania. Z nowym przewodnikiem będziesz na bieżąco i zobaczysz wszystkie najlepsze zabytki oraz "best of" zaleceń dla opisywanego miejsca.

Przewodnik z atlasem drogowym - Dagmar Schumacher - opis książki: ZAKLINACZE WĘŻY I CUDOWNI UZDROWICIELE Wieczór na placu Dżemaa el Fna w Marrakeszu SKAŁY I JASKINIE NA PLAŻY Cud natury Zatoka Legzira Podróż z poradami ekspertów MARCO POLO Przewodnik całkowicie zmienione i przebudowane wydanie. Książka Norwegia Przewodnik z atlasem drogowym / PRACA ZBIOROWA, Marco Polo, 24,26 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! MARCO POLO Przewodnik, całkowicie zmienione i przebudowane wydanie. Z nowym przewodnikiem Marco Polo będziesz na bieżąco i zobaczysz wszystkie najlepsze zabytki oraz "best of" zaleceń dla opisywanego miejsca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI