Jak kamień w wodę. Cykl Polowanie na Pliszkę. Tom 1

Jak kamień w wodę. Cykl Polowanie na Pliszkę. Tom 1 - Hanna Greń | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Greń
WYMIAR
11,30 MB
NAZWA PLIKU
Jak kamień w wodę. Cykl Polowanie na Pliszkę. Tom 1.pdf
ISBN
7665510939759

OPIS

Tylko ode mnie zależy twój los.. Nie uciekniesz przede mną.Kiedy Kornelia zaczyna otrzymywać tajemnicze listy z pogróżkami, uważa to za głupi dowcip. Żyje na uboczu, nie wchodząc nikomu w drogę i nie nawiązując żadnych bliższych relacji z innymi ludźmi, kto więc mógłby życzyć jej śmierci? Jednak sytuacja staje się coraz poważniejsza, dlatego kobieta podejmuje decyzję o zgłoszeniu się na policję.Nie jest to dla niej łatwe – jej dotychczasowe kontakty ze stróżami prawa nie należały do najprzyjemniejszych. W młodości została niesłusznie oskarżona o składanie fałszywych zeznań. Wszyscy zdawali się być wrogo nastawieni do Kornelii, ponieważ mężczyzna, którego oskarżyła wtedy o próbę gwałtu, sam był policjantem, a jego koledzy nie wierzyli, że mógł dopuścić się przestępstwa.W wyniku zbiegu okoliczności, kobieta natrafia na posterunku na tego samego funkcjonariusza, który przed laty próbował ją zdyskredytować, aby chronić swojego przyjaciela. Mimo wrogiego nastawienia, to jednak właśnie ten mężczyzna może okazać się dla Kornelii jedyną nadzieją.

Światełko w tunelu ... Jak kamień w wodę. Polowanie na Pliszkę już od 19,70 zł - od 19,70 zł, porównanie cen w 21 sklepach.

Nie uciekniesz przede mną.Kiedy Kornelia początkuje ... Książka Jak kamień w wodę Polowanie na Pliszkę pochodzi z wydawnictwa Replika. Autorem książki jest Hanna Greń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI