Agent jego Świątobliwości

Agent jego Świątobliwości - Karol Kowal | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karol Kowal
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
Agent jego Świątobliwości.pdf
ISBN
9723429250569

OPIS

„…bądźcie więc przebiegli jak węże…”Dominikanin Władysław Klonowiejski w czasie kasaty klasztoru po powstaniu styczniowym ucieka Rosjanom i wplątuje się w aferę szpiegowską. Trafia do tajnych służb Watykanu i tropi zdrajcę, z którym ma prywatne porachunki, ocierając się przy tym o wielką politykę drugiej połowy XIX w.Jego sojusznikiem okaże się pewien warszawski cwaniak, wielbiciel cudzych żon i portfeli. Zamachy, intrygi i pojedynki staną się odtąd chlebem powszednim polskiego zakonnika, a targana konfliktami Europa areną walki nie tylko o niepodległość Ojczyzny, ale też o jego własną duszę.

Autor: Karol Kowal; Kategorie: Książki / kryminał i sensacja / krymina ... Akcja Agenta Jego Świątobliwości wciąga od pierwszych stron. Od początku do końca jest również bardzo dynamiczna.

Należy do gatunków: sensacja, thriller, historyczny. Książka Agent jego Świątobliwości liczy 368 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI