12 randek na Gwiazdkę

12 randek na Gwiazdkę - Jenny Bayliss | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jenny Bayliss
WYMIAR
6,22 MB
NAZWA PLIKU
12 randek na Gwiazdkę.pdf
ISBN
6249705933257

OPIS

Jedna kobieta. Dwunastu kandydatów na wymarzonego partnera. Czy coś może się nie udać?Kate jest przekonana, że nie potrzebuje do życia faceta. Zwłaszcza że zasypane śniegiem, senne miasteczko Blexford w Anglii nie obfituje w potencjalnych kandydatów. Poza tym po co jej ukochany, jeśli spełnia się, zawodowo projektując tkaniny i hobbystycznie piekąc ciasta do kawiarni?Pełna dobrych chęci przyjaciółka zakłada jej jednak profil na portalu randkowym, który gwarantuje, że pomoże samotnym znaleźć miłość przed świętami. Do Bożego Narodzenia zostały dwadzieścia trzy dni. Dwadzieścia trzy dni na dwanaście randek z dwunastoma różnymi mężczyznami. Z tego musi wyniknąć coś dobrego… Prawda?Całe miasteczko jej kibicuje, ale gdy każda kolejna randka kończy się jeszcze większą katastrofą niż poprzednia, Kate zaczyna się zastanawiać, czy to na pewno jest pora na miłość.Ale czasami miłość pojawia się tam, gdzie najmniej się jej spodziewamy…

Zwłaszcza że zasypane śniegiem, senne... BURDA KSIAZKI Książki - Literatura kobieca - Romans - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl 12 randek na Gwiazdkę - ebook.

Wydawnictwo: Burda Książki literatura obyczajowa, romans . 464 str.

POWIĄZANE KSIĄŻKI