Zagadka drugiej śmierci czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)

Zagadka drugiej śmierci czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem) - Karolina Morawiecka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Morawiecka
WYMIAR
3,80 MB
NAZWA PLIKU
Zagadka drugiej śmierci czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem).pdf
ISBN
1590063611879

OPIS

Zagrażająca życiu skłonność do łakoci zmusza wdowę po aptekarzu do ćwiczeń fizycznych. Z pomocą przychodzi jej znajoma siostra zakonna, miłośniczka nordic walking. W trakcie jednego z treningów, w samym sercu Ojcowa, natrafiają na miejsce zbrodni. Jednak nie ma tam ciała… To kolejna czytelnicza uczta, na którą Karolina Morawiecka (autorka)zaprasza wraz z Karoliną Morawiecką (bohaterką)!

Oprawa miękka: ISBN: 978-83-665-0360-1: EAN ... Karolina Morawiecka. Śledztwo kuchni, czyli klasyczna powieść kryminalna wdowie, zakonnicy psie kulinarnym podtekstem).

Zagrażająca życiu skłonność do łakoci zmusza Karolinę Morawiecką, wdowę po apte-karzu, do ćwiczeń fizycznych. Z pomocą przychodzi jej znajoma siostra zakonna, miło-śniczka nordic walking. "Zagadka drugiej śmierci, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)" to czwarta odsłona cyklu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI