Pola i Buster. Tajemnica magicznych kamieni

Pola i Buster. Tajemnica magicznych kamieni - Sally Rippin | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sally Rippin
WYMIAR
12,19 MB
NAZWA PLIKU
Pola i Buster. Tajemnica magicznych kamieni.pdf
ISBN
6352454241662

OPIS

Pola jest wiedźmą, a Buster jest maszkaronem. Nie powinni się przyjaźnić, a już na pewno nie powinni razem uciekać i ukrywać się przed wszystkimi wiedźmami z miasteczka.Kiedy jednak okazuje się, że Pola jest w posiadaniu magicznych kamieni, trzeba podjąć najważniejszą decyzję w życiu. Czy mają się dalej ukrywać, czy zaryzykować wszystko, aby uratować nie tylko siebie? Przyjaciele zawsze stają w obronie przyjaciół, choćby nie wiadomo co. Po prostu nie można inaczej.

Pola i Buster autorstwa Rippin Sally , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 30,99 zł . Przeczytaj recenzję Tajemnica magicznych kamieni.

Kiedy jednak okazuje się, że Pola jest w posiadaniu magicznych kamieni, trzeba podją Sprawdź niskie ceny i kup Pola i Buster. Tajemnica magicznych kamieni w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Pola i Buster.

POWIĄZANE KSIĄŻKI