Pokonywanie trudności w małżeństwie i rodzinie

Pokonywanie trudności w małżeństwie i rodzinie - Marek Dziewiecki | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Dziewiecki
WYMIAR
10,50 MB
NAZWA PLIKU
Pokonywanie trudności w małżeństwie i rodzinie.pdf
ISBN
2637717287274

OPIS

Niniejsza książka pomaga szukać rozwiązań prawdziwych, a nie rozwiązań, które na krótką metę wydają się łatwe i proste, a które w rzeczywistości powiększają jedynie skalę krzywd i cierpienia małżonków, rodziców czy ich dzieci.Niniejsza książka stanowi praktyczną pomoc nie tylko dla małżonków i rodziców, którzy przeżywają kryzys. To także podręcznik dojrzałego okazywania miłości małżeńskiej i rodzicielskiej. Autor podkreśla bowiem, że najlepszym sposobem pokonywania kryzysu jest uczynienie wszystkiego, by do kryzysu nie doszło. Prezentowana publikacja jest cenna dla narzeczonych, dla księży i świeckich pracujących w duszpasterstwie rodzin i w poradnictwie małżeńskich. Jest też kopalnią materiału dla katechetów, gdyż pomaga ukazywać katechizowanym - w sposób przystępny, konkretny i precyzyjny - Bożą wizję małżeństwa i rodziny oraz zasady pokonywania kryzysów w rodzinie w sposób zgodny ze złożoną przysięgą małżeńską.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Książka ks.

Marek Dziewiecki | Fides. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Recenzja książki Sychar: Pokonywanie trudności w małżeństwie i rodzinie w serwisie BiblioNETka.pl SYCHAR Pokonywanie trudności w małżeństwie i rodzinie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI