Moje trzy po trzy

Moje trzy po trzy - Janusz Pawłowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Pawłowski
WYMIAR
8,38 MB
NAZWA PLIKU
Moje trzy po trzy.pdf
ISBN
8710985163632

OPIS

Autor nie jest literatem. Jego praca zawodowa niewiele miała wspólnego z pisaniem. Miała jednak charakter, który niósł ze sobą wiele refleksji, odległych od codzienności. Zawodowy literat, szczególnie publicysta, ma warsztat i ma lufcik, przez który może przekazać czytelnikowi swoje treści. Profan takiej możliwości nie ma. Jeśli nosi w sobie osobiste i odległe obrazy i obserwacje otaczającego świata i czuje potrzebę ich wyrażania, to łatwiej jest mu je wyrazić w formie zwersyfikowanej. (fragment Przedmowy)

This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog's front page in the order they're published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Jaki jesteś ? Podaj swoje trzy zalety, oraz wady ? Ciężko jest się określić ale uważam, że jestem bardzo emocjonalna- nie wiem czy uznać to za zaletę czy za wadę.

22/12/2014 w Uncategorized; Dodaj komentarz „Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani" ... Moje trzy po trzy - Autor nie jest literatem. Jego praca zawodowa niewiele miała wspólnego z pisaniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI