I ja ciebie też!

I ja ciebie też! - Katarzyna Kalicińska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Kalicińska
WYMIAR
7,79 MB
NAZWA PLIKU
I ja ciebie też!.pdf
ISBN
8557106595184

OPIS

W wigilijny poranek trzy przyjaciółki „od zawsze i na zawsze” spotykają się jak co roku na uroczystym śniadaniu. Laura – szefowa dużej stacji telewizyjnej, Agata – reżyserka największych widowisk rozrywkowych, i Wiktoria – właścicielka świetnie prosperującej agencji aktorskiej. Piękne, bogate, spełnione w miłości – czego można chcieć więcej? Może tylko tego, żeby to trwało wiecznie….Ale los okazuje się niezwykle złośliwy i świat tych trzech kobiet rozpada się jak domek z kart w ciągu jednego dnia – i to w Wigilię!Na dodatek muszą poskładać go na nowo… do Sylwestra. Będzie zabawnie, przewrotnie i bardzo wzruszająco. To, co na początku wydawało się tragedią, może okazać się wstępem do zupełnie innego życia.Poczucie humoru, siła charakteru i kobieca solidarność przydadzą się w tej sytuacji. Ale niezbędne staną się także cygański tabor, urodziwy lekarz, uczuciowy kurier i egzaltowana gwiazda show-biznesu.Czy Laurze, Agacie i Wiktorii uda się ocalić przyjaźń, odzyskać miłość, znaleźć to, co najważniejsze?Życie przecież rzadko układa się tak jak w komediach romantycznych. Chyba że mamy święta!

Mimo że nie jest to książka perfekcyjna, to myślę, że warto przeczytać ją podczas świątecznego okresu. Być może wniesie coś pozytywnego do naszego własnego życia i wprawi nas w dobry nastrój. I JA Ciebie TEŻ.

W wigilijny poranek trzy przyjaciółki „od zawsze i na zawsze" spotykają się jak co roku na uroczystym śniadaniu. „I ja ciebie też" to powieść o sile przyjaźni, nadziei, wierze i miłości, które są najważniejsze. Warto też marzyć, bo marzenia nadają naszemu życiu blask i sens.

POWIĄZANE KSIĄŻKI