Utracona miłość

Utracona miłość - Magdalena Krauze | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Krauze
WYMIAR
8,64 MB
NAZWA PLIKU
Utracona miłość.pdf
ISBN
5460404847318

OPIS

Majka i Michał, mimo młodego wieku, planują wspólną przyszłość. Ale nawet ich niezwykle silne uczucie nie jest w stanie zwyciężyć, gdy na horyzoncie pojawia się toksyczna matka chłopaka.On rozpoczyna prestiżowe studia medyczne w Londynie, ona zostaje w Warszawie...Mijają lata. Majka tkwi wnieszczęśliwym związku, tymczasem rozwiedziony Michał wraca do Polski.Nic nie dzieje się jednak bez przyczyny, a los tylko pozornie kieruje się przypadkiem.Czyżby szczęście i miłość czekały tuż za rogiem?Romantyczna opowieść o trudnych wyborach i samotności w związku, ale też o nadziei, że zawsze jest szansa na prawdziwe uczucie.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Zacznę może od krótkiego opisu mojej sytuacji… Przez 1,5 roku miałem dziewczynę - najpiekniejszą i najwspanialszą na świecie. Kocham ją całym sercem i bardzo się starałem żeby zawsze była szczęśliwa… choć teraz widzę że wcale ze mną szczęśliwa nie była bo mnie zostawiła.

Majka i Michał spędzili razem wspaniały czas jako młodzi ludzie, jednak plany samorealizacji i wpływ innych rozdzielają ich na bardzo długi czas. "Utracona miłość" tym razem była strzałem w dziesiątkę. Historia Majki jest bardzo realna, nawet trochę przewidywalna, ale takie sytuacje zdarzają się w życiu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI