Piersi

Piersi - Gen-ichiro Yagyu | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gen-ichiro Yagyu
WYMIAR
11,61 MB
NAZWA PLIKU
Piersi.pdf
ISBN
8472511653803

OPIS

Dlaczego kobiety mają duże piersi?Po to, by mogły karmić mlekiem swoje dzieci!Nasza nauczycielka nie ma dzieci, a ma biust.Mężczyźni też mają piersi! Ale nie ma w nich mleka!„Piersi” to drugi tom serii książek o ludzkim ciele stworzona przez japońskiego autora Gen-ichiro Yagyu. Książka w zabawny i zrozumiały dla najmłodszych dzieci sposób wyjaśnia, jak działają piersi.

Może właśnie dlatego kobiety zgłaszają się do lekarza zbyt późno - dopiero, kiedy guz jest już dość duży. Efekt? Rak piersi to druga przyczyna zgonów kobiet w Polsce.

Pierś z kurczaka to danie, które w wielu postaciach gości na naszych stołach. Jesteśmy potentatami jeśli chodzi o spożycie kurcząt - rocznie statystyczny Polak zjada 27 kg tego delikatnego i pełnego wartości odżywczych mięsa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI