Niedźwiedź łowca motyli

Niedźwiedź łowca motyli - Marjorie Pourchet | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marjorie Pourchet
WYMIAR
4,93 MB
NAZWA PLIKU
Niedźwiedź łowca motyli.pdf
ISBN
6558002043936

OPIS

Niedźwiedź mieszkał w lesie. Najbardziej lubił spacerować, ucinać sobie poobiednią drzemkę na brzegu jeziora i zbierać rzeczy, które znajdował w gęstwinie drzew. Pewnego dnia znalazł siatkę na motyle wiszącą wysoko na gałęzi...– Co mógłbym z tym zrobić? – zastanawiał się Niedźwiedź.Wbrew pozorom motyle nie muszą się niczego obawiać: ani siatki, która służy kolekcjonerom do chwytania motyli, ani tego, że trafiła ona w niedźwiedzie łapy. Bohater tej opowieści nie powiększy swojej kolekcji znalezionych przedmiotów o złowione motyle, ani nie włączy ich do swojej diety. Przeciwnie – z wielką determinacją będzie je ratował z jeziora. Wkrótce okaże się jednak, że i on nie jest najlepszym pływakiem. Kto wyratuje tonącego Niedźwiedzia z niebezpiecznej kipieli? Niedźwiedź łowca motyli to opowieść o bezinteresownej dobroci oraz o potędze przyjaźni, która przenosi góry i leczy z samotności.

Liczba stron: 32 „Niedźwiedź łowca motyli" to opowieść o bezinteresownej dobroci oraz o potędze przyjaźni, która przenosi góry i leczy z samotności. Recenzje.

Co się stanie, gdy to niedźwiedź pewnego dnia poślizgnie się i wpadnie do wody? Książkę polecam dzieciom już od 1,5 roku. Niedźwiedź łowca motyli . już od 21,49 zł - od 21,49 zł, porównanie cen w 2 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI