Rejs po miłość

Rejs po miłość - Danuta Korolewicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danuta Korolewicz
WYMIAR
11,82 MB
NAZWA PLIKU
Rejs po miłość.pdf
ISBN
2422508739689

OPIS

Dwudziestoletnia Julita, piękna, odważna i pełna radości życia dziewczyna, jest szczęściarą – z wzajemnością zakochała się w bogatym przystojniaku i nawet potencjalna rywalka walcząca o jego względy nie może jej zagrozić. Czar pryska, gdy mężczyzna pokazuje swoje prawdziwe, brutalne oblicze. Po rozstaniu z ukochanym zrozpaczona Julita nieumyślnie doprowadza do pożaru, w którym doznaje dotkliwych poparzeń. Jej życie już nigdy nie będzie takie samo…Czy dziewczynie uda się otrząsnąć po tragedii?Jak być znowu szczęśliwą?Okazuje się, że prawdziwą miłość można spotkać zupełnie przypadkiem, w zaskakujących miejscach!

Sprawdź też koniecznie recenzję "Wycieczka na Manhattan. Rejs po miłość". Julia Quinn - Rodzina Rokesby 03 - Rejs ku miłości.pdf Filbana.

Zobacz inne Nauki humanistyczne i społeczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. W Rejsie po miłość czytelnicy mają szansę poznać historię Julity. Dziewczyna ma 20 lat i świetlaną przyszłość przed sobą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI