Pierwsza taka Gwiazdka

Pierwsza taka Gwiazdka - Karen Schaler | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karen Schaler
WYMIAR
10,54 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsza taka Gwiazdka.pdf
ISBN
6573921151395

OPIS

Nadchodzi wyjątkowy czas - czy otworzysz się na magię Gwiazdki?Haley nie chciała tam jechać. Wyjazd na Gwiazdkowy Obóz wydawał się jej kompletną stratą czasu. Przecież musi przeprowadzić świąteczną kampanię reklamową dla ważnego klienta! I wreszcie dostać ten upragniony awans!Bo Haley - chociaż zamiast zielonego futra nosi szpilki - jest damską wersją Grincha. Najchętniej wysłałaby te całe święta w kosmos! Ale skoro szef stawia ultimatum - albo dziewczyna poczuje ducha świąt, albo nici z kampanii - Haley rusza do ukrytego w górach pensjonatu.Widok majestatycznych jodeł, mieniących się kolorowych lamp i wieńców z gałązek ostrokrzewu wywołuje w jej sercu nieznane ciepło. Haley spotka tu małżeństwo, które przypomni jej, czym może być miłość, ale i mężczyznę, który utracił ukochaną osobę.A gdy magia świąt zacznie działać, na horyzoncie pojawi się jeszcze ktoś…Czy ta wyjątkowa - pierwsza taka w jej życiu - Gwiazdkaprzysienie dziewczynie szczęście?Karen Schaler, scenarzystka Świątecznego księcia - gwiazdkowego hitu Netflixa - zabiera nas do zimowego pensjonatu. Pokazuje, że świąteczna magia potrafi uczynić prawdziwe cuda w życiu tych, którzy chcą się na nią otworzyć.

Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach.

Pokazuje, że świąteczna magia potrafi uczynić prawdziwe cuda w życiu tych, którzy chcą się na nią otworzyć.Nadchodzi wyjątkowy czas - czy ... Książka Pierwsza taka Gwiazdka pochodzi z wydawnictwa Znak. Autorem książki jest Karen Schaler.

POWIĄZANE KSIĄŻKI