Pamiętniki Ptaszka Staszka

Pamiętniki Ptaszka Staszka - Piotr Jedliński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Jedliński
WYMIAR
5,31 MB
NAZWA PLIKU
Pamiętniki Ptaszka Staszka.pdf
ISBN
6409651381437

OPIS

Poznaj sekretne życie ptakówDotychczas najbardziej rozpoznawalnymi polskimi ptakami były Wróbel Ćwirek, Orzeł Bielik i Kukułeczka Kuka. Tak było do tej pory. Teraz na scenę, cały na biało, wkraczam ja - Ptaszek Staszek - najbardziej influencerski ptak Polski. I o mnie jest ta książka. Cała.Jako ornicelebryta poruszę w swojej książce wiele różnych tematów. Na większości się nie znam, ale gdybym mówił tylko o tym, na czym się znam, to nie byłbym influencerem, tylko zwykłym znawcą. A bycie znawcą to ja mam gdzieś. Bo on może i się zna, ale jego nikt nie zna, co jest megadołujące w dzisiejszych czasach.Zatem napiszę wam o wszystkim, co sobie przemyślałem, żebyście już nie musieli myśleć, tylko od razu wszystko wiedzieli. Taki jest z grubsza plan.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Pamiętniki Ptaszka Staszka to satyryczny obraz ptasiej rzeczywistości, jednak mimo to można z niej wyłuskać kilka prawd o naszym świecie. Ba, nawet odebrać małą lekcję o tym, jak i czym prawidło dokarmiać ptaki. Książka z autografem i kubkiem z limitowanej kolekcji Ptaszka Staszka Poznaj sekretne życie ptaków.

Przed Wami kalendarz 2021, który pozwoli przetrwać złe i nastroić się na ... Poznaj sekretne życie ptaków. Dotychczas najbardziej rozpoznawalnymi polskimi ptakami były Wróbel Ćwirek, Orzeł Bielik i Kukułeczka Kuka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI