Aria motyla

Aria motyla - Krystyna Gucewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Gucewicz
WYMIAR
5,51 MB
NAZWA PLIKU
Aria motyla.pdf
ISBN
1935396649839

OPIS

„W wierszach Krystyny Gucewicz jest dużo czułości, zatrzymują się nad prostotą świata i uczuć, na chwilę wyłączając jego zgiełk. Dużo jest zachwytu i uważności, która dostrzega łzy idącego po linie. To jeden z tych obrazów, które nie chcą wyjść z głowy. Bo linoskoczek – być może jak sama poetka – żyje nigdzie chociaż tu i teraz, smakując lato i opium mirabelek. Coś poważnego stoi za tymi kruchymi wierszami, coś trwałego za ich zapatrzeniem. Zatrzymanie serca? Przebudzenie? Powrót? Wiersze Krystyny Gucewicz nie czekają na koniec świata, przeczuwam, że one się z końca świata narodziły”.Remigiusz Grzela

arie dosł. powietrze) - wokalno-instrumentalna forma muzyczna z kantylenowo rozwiniętym głosem solowym..

To jeden z tych obrazów, które nie chcą wyjść z głowy. Bo linoskoczek - być może jak sama poetka - żyje nigdzie chociaż t... eBook Aria motyla mobi epub.

POWIĄZANE KSIĄŻKI