Złączeni zemstą. Seria Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 5

Złączeni zemstą. Seria Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 5 - Cora Reilly | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cora Reilly
WYMIAR
4,8 MB
NAZWA PLIKU
Złączeni zemstą. Seria Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 5.pdf
ISBN
3636084568179

OPIS

Piąty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną!Był jej karą. Losem gorszym niż śmierć.Nikt nie wie, jak naprawdę ma na imię. Mówią na niego Growl, ale za plecami nazywają go Bękartem. Na gardle ma bliznę, której pochodzenia nikt nie zna. W jego spojrzeniu nie ma niczego ludzkiego. Bardziej przypomina zwierzę niż człowieka i nawet w szeregach mafii budzi strach.Po tym, jak ojciec Cary okrada swojego szefa, bossa mafii w Las Vegas, drogi Cary i Growla się przecinają. Falcone oferuje Growlowi dziewczynę w podziękowaniu za jego usługi. I tak Bękart, który zawsze dostawał resztki, zostaje wyróżniony.Cara jest jego i może z nią zrobić, co zechce.

Mówią na niego Growl, ale za plecami nazywają go Bękartem. Na gardle ma bliznę, której pochodzenia nikt nie zna.

Jestem postrachem dla wrogów ale boją się mnie również ci dla których pracuję. Złączeni zemstą. Seria Born in Blood Mafia Chronicles.

POWIĄZANE KSIĄŻKI