Wincenty i Kołtun. Wyprawa po złotą kość. Tom 2

Wincenty i Kołtun. Wyprawa po złotą kość. Tom 2 - Nicola Colton | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicola Colton
WYMIAR
10,99 MB
NAZWA PLIKU
Wincenty i Kołtun. Wyprawa po złotą kość. Tom 2.pdf
ISBN
3633899398817

OPIS

Wincenty i Kołtun przygotowują się do dnia pełnego wrażeń w ich nowej księgarni, kiedy niespodziewanie otrzymują tajemniczą przesyłkę. Znajdują w niej niezwykle rzadką książkę napisaną przez piratkę Czarnowąsą. Wewnątrz odkrywają mapę skarbów i wkrótce wyruszają na wyprawę w poszukiwaniu legendarnej złotej kości. Jednak szybko orientują się, że są śledzeni przez odwiecznych wrogów z towarzystwa Kotylionów.

Znajdują w niej niezwykle rzadką książkę napisaną przez piratkę Czarnowąsą. Wewnątrz odkrywają mapę skarbów i wkrótce wyruszają na wyprawę w poszukiwaniu legendarnej złotej kości. Wincenty i Kołtun przygotowują się do dnia pełnego wrażeń w ich nowej księgarni, kiedy niespodziewanie otrzymują tajemniczą przesyłkę.

Tom 2 do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 16,16 zł (Rabat 27%). Autor: Colton Nicola, wydawnictwo: Zielona sowa. Wincenty i Kołtun Tom 2 Wyprawa po złotą kość - Nicola Colton | Zamów i odbierz jeszcze dziś za darmo w księgarni. Wincenty i Kołtun.

POWIĄZANE KSIĄŻKI