Szable i cekaemy

Szable i cekaemy - Marcin Szymaniak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Szymaniak
WYMIAR
11,86 MB
NAZWA PLIKU
Szable i cekaemy.pdf
ISBN
5919928293986

OPIS

Twoja ojczyzna przed stu laty - wywalczony kraj, o którym nie miałeś pojęciaOŚMIORO BOHATERÓW WPLĄTANYCH W WOJNĘ Z SOWIECKĄ ROSJĄSzeregowy ułan, lekarka, naczelnik państwa, lotnik, para literatów, podoficer piechoty i działacz komunistyczny. Wszyscy istnieli naprawdę.WALKA O ŻYCIE, O KRAJ I O MIŁOŚĆWalczyli bardzo różnie - karabinem, szablą, bombami, poezją i publicystyką, intrygami osobistymi i politycznymi, kłamstwami, rozsiewaniem plotek. Ale również pracowali, studiowali, zakochiwali się. Dokonywali aktów miłosierdzia i popełniali pospolite przestępstwa. Święcili triumfy i przeżywali załamania nerwowe. Upijali się na smutno i na wesoło.DZIESIĄTKI MIEJSC, DO KTÓRYCH NIGDY BYŚ NIE DOTARŁŚledząc ich losy, trafisz do paryskich salonów i na nieprzebyte bagna Polesia. Zajrzysz do pałacu arystokratów i do brudnej nory nędzarzy, na plebanię i do burdelu, do wagonu pociągu pancernego i do kabiny dwupłatowca. Wejdziesz do baraku jenieckiego i do tajemnego schronu ukrytego pod stodołą.Obraz wojny polsko-bolszewickiej, który kompletnie cię zaskoczyPowyższy opis pochodzi od wydawcy.

To bez wątpienia niezwykle cenna pozwala na spojrzeć w nieco inny sposób na wojnę z sowiecką Rosją w latach 1919-1921. Książka Szable i cekaemy ma zostać wydana 12 listopada 2020 (data premiery w Polsce). W celu wyświetlenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę.Domyślnie wyświetlany region może zostać zmieniony w ustawieniach konta. Szabla najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

Do czasu aż sięgnęłam po publikację autorstwa Marcina Szymaniaka, p.t. ,,Szable i cekaemy".

POWIĄZANE KSIĄŻKI