Światła i znaki nawigacyjne na śródlądziu

Światła i znaki nawigacyjne na śródlądziu - Jacek Czajewski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Czajewski
WYMIAR
10,9 MB
NAZWA PLIKU
Światła i znaki nawigacyjne na śródlądziu.pdf
ISBN
6959375494792

OPIS

Publikacja zawiera zestawienie oznakowań śródlądowych szlaków wodnych i statków, a także podstawowe sygnały dźwiękowe. Logiczny układ treści pozwala na natychmiastową identyfikację znaków i świateł na śródlądowych drogach wodnych w trakcie żeglugi bez konieczności wertowania monitorów i tomów locji.Ze względu na zastosowaną technologię druku i odpowiedni papier książka jest wodoodporna i dlatego może, a nawet powinna być używana na każdym jachcie żeglującym po śródlądowych akwenach całej Europy.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Światła i znaki nawigacyjne na śródlądziu już od 14,14 zł - od 14,14 zł, porównanie cen w 5 sklepach. Zobacz inne Sport, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Światła i znaki nawigacyjne na śródlądziu / Jacek Czajewski, Alma-Press, 21,93 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Światła i znaki nawigacyjne na śródlądziu już od 17,60 zł - od 17,60 zł, porównanie cen w 2 sklepach.

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski. Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI