Narzeczona na chwilę

Narzeczona na chwilę - Monika Serafin | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Serafin
WYMIAR
9,13 MB
NAZWA PLIKU
Narzeczona na chwilę.pdf
ISBN
5264006585557

OPIS

Ponad milion odsłon na Wattpadzie!On pilnie potrzebuje fałszywej narzeczonej.Ona być może zagra w tej farsie.Mackenzie Wilson z powodu tragicznego wypadku samochodowego swojej siostry i jej męża musiała rzucić studia i zająć się małą siostrzenicą. Podjęła więc pracę sprzątaczki w firmie Warrick Industries.Pewnego dnia, sprzątając biura znajdujące się na najwyższych piętrach budynku, przypadkiem spotyka prezesa firmy. Po krótkiej wymianie zdań Quinten Warrick postanawia zatrudnić ją jako asystentkę. Ich współpraca dobrze się zapowiada.Wkrótce okazuje się, że Quinten ma pewien problem. Jego dziadek, założyciel firmy, obiecał przekazać swoje udziały wnukowi tylko wtedy, gdy ten ożeni się przed trzydziestym rokiem życia. Mężczyzna ma dwa tygodnie, żeby znaleźć narzeczoną i sfinalizować związek.Kiedy razem z przyjacielem Tierrym zastanawia się, co w tej sytuacji zrobić, Mackenzie wchodzi do gabinetu swojego szefa.Okaże się, że być może będzie mogła pomóc Quintenowi w uporaniu się z małżeńskim problemem.

Mackenzie Wilson z powodu tragicznego wypadku samochodowego swojej siostry i jej męża musiała rzucić studia i zająć się małą siostrzenicą. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Narzeczona na chwilę" na serwisach typu chomikuj. Książka jest dostępna w księgarniach w wersji papierowej, zarówno w twardej, jak i miękkiej oprawie.

Mackenzie Wilson z powodu tragicznego wypadku samochodowego swojej siostry i jej męża musiała rzucić studia i zająć się małą siostrzenicą. Podj Narzeczona na chwilę Książka romantyczna już od 26,52 zł - od 26,52 zł, porównanie cen w 23 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI