Lev. Seria Shot Callers. Tom 1

Lev. Seria Shot Callers. Tom 1 Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
3,69 MB
NAZWA PLIKU
Lev. Seria Shot Callers. Tom 1.pdf
ISBN
2903713880574

OPIS

Seria o mafijnej rodzinie Leokov bestsellerowej autorki „Raw Family”!Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie nocnym zagubioną młodą kobietę, Minę Harris, wie, że coś jest nie tak. Dodatkowo przyłapuje ją na kradzieży. Musi jednak sam przed sobą przyznać, że po raz pierwszy w życiu ktoś go zaintrygował.Lev szybko się orientuje, że Mina jest na dnie. W jego życiu nie brakuje przemocy, ale z jakiegoś powodu chce pomóc dziewczynie.Pozwala jej dokonać wyboru. Jeśli Mina zgodzi się dla niego pracować, nie będzie musiała martwić się o dach nad głową. Jeżeli zdecyduje się zatrzymać sto dolarów, które ukradła, będzie musiała zniknąć. Może też wybrać trzecią opcję, czyli pozwolić, aby Lev zadzwonił po gliny.Mina decyduje się dla niego pracować. Nie ma niczego, więc nic nie może stracić. Prawda?

Shelve Lev. Want to Read. Lev - mobi, epub, Shot Callers 1 - opis produktu: Seria o mafijnej rodzinie Leokov bestsellerowej autorki Raw Family! Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie nocnym zagubioną młodą kobietę, Minę Harris, wie, że coś jest nie tak.

Musi jednak sam przed sobą przyznać, że po Tom 1 w serii "Shot Callers" Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie nocnym zagubioną młodą kobietę, Minę Harris, wie, że coś jest nie tak. Dodatkowo przyłapuje ją na kradzieży.

POWIĄZANE KSIĄŻKI