Kto je porwał?

Kto je porwał? - Cara Hunter | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cara Hunter
WYMIAR
3,66 MB
NAZWA PLIKU
Kto je porwał?.pdf
ISBN
8244078481657

OPIS

PIERWSZA DZIEWCZYNA WRÓCIŁA. DRUGA MOŻE NIE MIEĆ TYLE SZCZĘŚCIA. HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ, PRAWDA?Spokojne przedmieścia bywają świadkami najpotworniejszych zbrodni. Roztrzęsiona nastolatka zostaje znaleziona na przedmieściach Oksfordu. Historia, którą opowiada, jest przerażająca. Inspektor Adam Fawley robi co może, aby wyjaśnić sprawę, ale dziewczyna nie chce wnosić oskarżenia. Fawley może tylko ignorować nieprzyjemne uczucie, że kiedyś już się z czymś takim spotkał… A potem znika kolejna dziewczyna i Adam nie ma już wyboru: musi zmierzyć się ze swoją przeszłością, ponieważ jeśli tego nie zrobi, dziewczyna może już nie wrócić.NAWET W SPOKOJNYCH DZIELNICACH DOCHODZI DO POTWORNYCH ZBRODNI.

Druga może nie mieć tyle szczęścia. Historia lubi się powtarzać, prawda? Spokojne przedmieścia bywają świadkami najpotworniejszych zbrodni. Porwanie Stasia i Nel.

Historia lubi się powtarzać, prawda? Spokojne przedmieścia bywają świadkami najpotworniejszych zbrodni. Porwanie Stasia i Nel. Autor: Karolina Marlęga Serwis chroniony prawem autorskim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI