Złączeni obowiązkiem. Seria Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2

Złączeni obowiązkiem. Seria Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2 - Cora Reilly | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cora Reilly
WYMIAR
6,92 MB
NAZWA PLIKU
Złączeni obowiązkiem. Seria Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2.pdf
ISBN
9838660544759

OPIS

Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek.Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina.Nie byłą ona już panną, a wdową. Jednak nikt nie wiedział, że jej pierwsze małżeństwo było czystą fikcją. Gdy Valentina skończyła osiemnaście lat, zgodziła się poślubić Antonia, żeby pomóc mu zataić pewną prawdę. Mężczyzna był gejem i kochał kogoś spoza rodziny mafijnej. Nawet po jego śmierci Valentina utrzymała ten fakt w tajemnicy, nie tylko po to, by zachować godność zmarłego człowieka, ale również, by chronić siebie samą. I teraz gdy ma poślubić Dantego, szybko może wyjść na jaw, że jej małżeństwo z Antonio nigdy nie zostało skonsumowane.Dante ma dopiero trzydzieści sześć lat, ale już wzbudza strach i szacunek wśród członków mafii. Słynie z tego, że zawsze dostaje to, czego chce. Valentina jest przerażona perspektywą nocy poślubnej, która szybko wyjawi jej sekret. Jednak okazuje się, że bezpodstawnie, ponieważ Dante w ogóle nie jest nią zainteresowany. Jego serce nadal należy do jego zmarłej żony.Valentina jest zdesperowana i przepełniona pożądaniem. Postanawia zwrócić uwagę swojego zimnego męża, nawet jeżeli i tak nigdy nie zdobędzie jego serca.

A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać ... Książka Złączeni obowiązkiem. Seria Born in Blood Mafia Chronicles.

Muszę przyznać, że jest to jedna z moich ulubionych par (poza Lily & Romero). Książkę czyta się z zapartym tchem, angażując się w historię. Seria Born in Blood Mafia Chronicles - Cora Reilly Cykl "Born in Blood Mafia Chronicles" Cory Reilly to seria ekscytujących romansów, której bohaterowie powiązani są ze światem mafii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI