Vincent. Seria Made Men. Tom 2

Vincent. Seria Made Men. Tom 2 - Sarah Brianne | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah Brianne
WYMIAR
7,57 MB
NAZWA PLIKU
Vincent. Seria Made Men. Tom 2.pdf
ISBN
4451135444774

OPIS

Drugi tom jednej z najbardziej wyczekiwanych w Polsce serii mafijnych!Nero jest niebezpieczny, ale Vincent jest nieobliczalny!Piękne, niebieskie oczy i niesamowity wygląd sprawiają, że Vincent ma każdą panienkę na zawołanie. Z całej ekipy Nero to on jest najbardziej nieobliczalnym i porywczym mężczyzną. Kiedy widzi w lokalu swoją przybraną siostrę oraz jej przyjaciółkę w towarzystwie obcych facetów, wpada w szał, nie wiedząc, dlaczego tak bardzo jest zły na Lake – przyjaciółkę przybranej siostry.Lake skrywa pewien sekret. Nie może się doczekać, aż wyjedzie na studia, uciekając tym samym od koszmaru i tajemnicy związanej z domem jej matki. Sprawa z Vincentem tylko wszystko komplikuje. Mimo że na jego widok uginają się pod nią nogi, Lake dobrze wie, że ten mężczyzna nigdy nie będzie jej wierny. Jakby tego było mało, bardzo ją zranił więc teraz jedyne, co do niego czuje, to czysta nienawiść.Lake już prawie uciekła. Już prawie czuje smak wolności, jednak błąd popełniony przez jej ojca sprawia, że dziewczyna trafia dokładnie tam, gdzie nigdy nie chciała się znaleźć – prosto w objęcia mafii, do świata, który dla Vincenta jest domem.

Kiedy widzi w lokalu swoją przybraną siostrę oraz jej przyjaciółkę w towarzystwie obcych facetów ... Made Men. Tom 2 Vincent 2020 wydanie 1 .

Aclamada serie dramática que narra los comienzos de una de las ... The 1960s setting for Mad Men sets the show up to explore all kinds of interesting areas. From the family dynamics of the era to the pop culture touchstones to the big events of the time, it is a look back at a different era.

POWIĄZANE KSIĄŻKI