Trudne prawdy. Trylogia Eve i Olivii - Rodzinne tajemnice. Tom 2

Trudne prawdy. Trylogia Eve i Olivii - Rodzinne tajemnice. Tom 2 - Muna Shehadi | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Muna Shehadi
WYMIAR
5,48 MB
NAZWA PLIKU
Trudne prawdy. Trylogia Eve i Olivii - Rodzinne tajemnice. Tom 2.pdf
ISBN
8958789910389

OPIS

Sekret, który rozbije rodzinę albo uleczy złamane serce. Porywająca powieść dla miłośniczek Lucindy Riley!Jak uporać się z bolesną prawdą o matce, która nie mogła urodzić żadnej z córek?Życie Eve Moore jest do bólu przewidywalne – związek opanowała stagnacja, a praca zawodowa nie stanowi już wyzwania. Czy to znaczy, że powinna – wzorem Rosalind, swojej siostry – poszukać prawdy o biologicznej matce? Odkąd z Rosalind i Olivią odkryły, że wielka gwiazda filmowa Jillian Croft, którą dotąd miały za matkę, nie mogła urodzić żadnej z nich, towarzyszy jej niepokój.Gdy na horyzoncie pojawia się możliwość wielkich zmian, Eve nie waha się ani chwili. Wreszcie ma szansę udowodnić swoją wartość jako architekt. Nie spodziewa się jednak, jak bardzo ta decyzja wpłynie na jej życie i że pomoże uporać się z głęboko skrywanym żalem i żyć na własnych zasadach.

Jeśli chcesz poznać dalsze losy Eve i Olivii, przeczytaj Trudne prawdy i Bolesne sekrety (oba tomy w przygotowaniu)! Tagi: Romans współczesny Tom 2 W kuźni wybucha pożar. Kristin udaje się go ugasić, ale dym pogarsza stan matki, która od czasu choroby mieszka nad kuźnią.

27,93 z ... Porządkując po latach rodzinny dom, odkrywają dokumentację medyczną, zgodnie z którą Jillian nie mogła urodzić żadnej z nich. Olivia i Eve są przekonane, że musiało dojść do pomyłki, ale ekscentrycznej i impulsywnej Rosalind intuicja podpowiada, że to prawda. Ostatnia iskra nadziei.

POWIĄZANE KSIĄŻKI