Python w zadaniach. Programowanie dla młodzieży. Poziom podstawowy

Python w zadaniach. Programowanie dla młodzieży. Poziom podstawowy - Adrian Wojciechowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adrian Wojciechowski
WYMIAR
10,80 MB
NAZWA PLIKU
Python w zadaniach. Programowanie dla młodzieży. Poziom podstawowy.pdf
ISBN
9461073222534

OPIS

Opanuj Pythona od strony praktycznej!Poznaj konstrukcje języka PythonNaucz się stosować je w praktyceWykorzystaj standardowe bibliotekiRozwiąż 139 zadań i sprawdź swoje rozwiązaniaPython to bardzo popularny, wydajny i elastyczny język programowania ogólnego przeznaczenia, którego prosta, czytelna i zwięzła składnia zdobyła uznanie rzesz programistów na całym świecie. Duże możliwości, przenośność kodu, możliwość pisania skryptów - wszystko to sprawia, że Python znajduje zastosowanie w najróżniejszych dziedzinach i wspiera rozwój wielu popularnych serwisów internetowych. Bez wątpienia warto się go nauczyć!Jeśli chcesz poznać ten język, jesteś na dobrej drodze! Książka omawia najważniejsze elementy programowania w Pythonie. Co ważne, wiedza została usystematyzowana w formie konkretnych zadań do wykonania. Poznasz dzięki nim typy danych i składnię języka, dowiesz się, jak debugować programy, nauczysz się korzystać z funkcji oferowanych przez biblioteki i opanujesz podstawy tworzenia graficznych interfejsów użytkownika. To podręcznik przeznaczony dla młodzieży, ale doskonale sprawdzi się również w przypadku osób dorosłych, które rozpoczynają przygodę z programowaniem.Instalowanie oraz konfigurowanie środowiska i niezbędnych narzędziPodstawowe informacje na temat języka i programowaniaTypy danych, zmienne proste i tablicoweOperatory, instrukcje warunkowe oraz instrukcje pętliOperacje wejścia-wyjścia w konsoli i na plikachBiblioteki graficzne, dźwiękowe i wideoKorzystanie z funkcji wbudowanych i tworzenie własnychProgramowanie obiektowe, obsługa wątków i wyjątkówTworzenie graficznych interfejsów użytkownikaZadania do samodzielnego wykonania i praktyczny projekt gryPoznaj Pythona, rozwiązuj zadania, zostań programistą!

Zakodowany zamek Gra na kodowanie Kapitan Nauka 49,99 zł 43,99 zł. Twórz własne gry w Scratchu! Anna Anthropy 69,00 zł 62,10 zł.

Aby przełączyć ... Treść zadania Zainstaluj w Python 3 bibliotekę p rimenumbers d o operacji na liczbach pierwszych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI