Minecraft. Wyprawa

Minecraft. Wyprawa - Jason Fry | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jason Fry
WYMIAR
7,98 MB
NAZWA PLIKU
Minecraft. Wyprawa.pdf
ISBN
6212788302231

OPIS

Najnowsza oficjalna powieść ze świata Minecrafta! Gdy Stax zostaje porwany przez piratów, musi znaleźć w sobie odwagę, aby podjąć prawdziwą walkę.Stax Kamieniarz jest sierotą i jedynym dziedzicem fortuny, zbudowanej przez ojca i babkę – właścicieli sieci kopalni w Górnym Świecie. Mieszka w ogromnej willi, a od przygód woli samotną pracę w ogrodzie i zabawy z kotami. Pewnego dnia w jego domu pojawia się tajemniczy mężczyzna, który okazuje się groźnym złoczyńcą. Wraz z bandą piratów rabuje posiadłość i porywa Staxa. Po długiej koszmarnej podróży przez pełne niebezpieczeństw morza bandyci porzucają chłopaka na pustynnym wybrzeżu. Stax nigdy nie musiał walczyć o przetrwanie i jest pewien, że nie przeżyje nocy, ale ku własnemu zdumieniu odnajduje w sobie siłę, która pozwala mu pokonywać przeciwności losu. Stax postanawia odzyskać rodzinny majątek i zemścić się na bandytach. Buduje więc łódź i wyrusza na długą, pełną przygód wyprawę, która na zawsze odmieni jego życie.Przeczytaj inne książki z serii "Minecraft. Najlepsze przygody". Każdą z nich napisał inny autor i w każdej spotkasz zupełnie nowych bohaterów!

Wraz z bandą piratów rabuje posiadłość i porywa Staxa. Minecraft Wyprawa (EPUB) - Ceny już od 18,25 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 8 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Minecraft Wyprawa-16 % Pobierz fragment (mobi) Pobierz fragment (epub) PROMOCJA.

Tytuł ... Minecraft: Wyprawa to kolejna, piąta już książka z serii Minecraft. Znakomity tytuł literatury młodzieżowej wydawnictwa Muza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI