Lunatyczka

Lunatyczka - Chris Bohjalian | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chris Bohjalian
WYMIAR
5,13 MB
NAZWA PLIKU
Lunatyczka.pdf
ISBN
5068619486930

OPIS

„Mistrzostwo… Bohjalian w najlepszym wydaniu, podejmuje przerażająco fascynujący temat i idealnie zwiększa napięcie”. USA TodayAnnalee Ahlberg jest kobietą spełnioną, zniewalająco piękną, a jej życie to pasmo sukcesów. Rysą na szkle jest jej wstydliwa przypadłość, która bywa zgubna i kuriozalna w skutkach ? kobieta lunatykuje. Gdy pewnej nocy nie wraca do łóżka, rodzina obawia się najgorszego. Ekipa poszukiwawcza przeczesuje okoliczne lasy, ale po Annalee nie ma śladu. Lianna, jej starsza córka, rzuca studia, by zająć się ojcem i młodszą siostrą. Wkrótce wikła się w romans ze śledczym prowadzącym sprawę matki, Gavinem Rikertem, ale zdaje się, że mężczyzna wie o Annalee znacznie więcej, niż powinien.„Seks, kłamstwa i tajemnice snu – oto składniki nowego, klimatycznego thrillera Chrisa Bohjaliana. To mroczna powieść przywodząca na myśl filmy Hitchcocka, która na długo zapada w pamięć”. The Washington Post

52 "Lunatyczka" zainteresowała mnie już samym tytułem. Choć szykowałam się na szybką akcję, to równie szybko wstrzymałam konie tych oczekiwań, ponieważ w książkę należy smakować - nie inaczej.

Muzyka: Vincenzo Bellini Libretto: Felice Romani Premiera: 1831-03-06; Opera w dwóch aktach. Akcja rozgrywa się w Szwajcarii, pod koniec XVIII wieku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI