Luca Vitiello. Seria Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 0

Luca Vitiello. Seria Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 0 - Cora Reilly | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cora Reilly
WYMIAR
5,79 MB
NAZWA PLIKU
Luca Vitiello. Seria Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 0.pdf
ISBN
7276972077965

OPIS

Bestsellerowa powieść Złączeni honorem z perspektywy Luki Vitiello!Luca był potworem. Okrucieństwo płynęło w jego żyłach niczym trucizna, podobnie jak u każdego mężczyzny z rodziny Vitiello. Jego ojciec zatroszczył się, żeby syn nigdy o tym nie zapominał. Ojcowski nóż i nieznoszące sprzeciwu słowa miały wyrzeźbić mafiosa z krwi i kości, prawdziwego Vitiello.Od urodzenia miał zostać capo, rządzić twardą ręką, budzić respekt i być bezlitosnym.Kiedy ojciec znalazł mu żonę, oznajmił: „Mam nadzieję, że spodoba ci się podcinanie jej skrzydeł”. Luca wiedział, że wszyscy czekają na to, aż złamie Arię. Obedrze z niewinności i dobra, które w sobie miała.Zniszczenie jej byłoby dla niego naturalne. W końcu był potworem, którego wszyscy się bali.

Jego ojciec zatroszczył się, żeby syn nigdy o tym nie zapominał. Luca Vitiello. Born in Blood Mafia Chronicles Książka romantyczna już od 23,39 zł - od 23,39 zł, porównanie cen w 21 sklepach.

Jedynym sposobem okazuje się aranżowane małżeństwo. Born in Blood Mafia Chronicles (4) Tip: Type the quantity (default is 1) and click "Add to cart" button to order online. Polska Księgarnia "The Polish Bookstore" ma w stałej sprzedaży ponad 80.000 multimediów i książek po polsku. CORA REILLY LUCA VITIELLO Seria Born in Blood Mafia Chronicles #0 Tłumaczenie Mateusz Grzywa OŚWIĘCIM 2020 "Złączeni pokusą" to czwarty tom z serii "Born in Blood Mafia Chronicles".

POWIĄZANE KSIĄŻKI