Fungarium. Muzeum Grzybów

Fungarium. Muzeum Grzybów - Ester Gaya | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ester Gaya
WYMIAR
11,45 MB
NAZWA PLIKU
Fungarium. Muzeum Grzybów.pdf
ISBN
4356692223951

OPIS

Efektowny wielkoformatowy album o grzybach, z kolorowymi ilustracjami w stylu XIX-wiecznych rycin.Witajcie w Muzeum Grzybów.Znajdziecie tu grzyby zombie, śmiertelnie trujące muchomory, smakowite trufle, kurki i borowiki oraz dostarczające cudownych leków pleśnie. Dowiecie się, jak grzyby ewoluowały, jak są zbudowane i jak się rozmnażają. Poznacie te hodowane przez owady, te, które wchodzą w symbiozę z drzewami, i te, które są największymi żywymi organizmami na Ziemi.Wejdźcie do Fungarium, by odkryć tajemnice królestwa grzybów.

Nr katalogowy: MR08352687. Okładka: Twarda.

Znajdziecie tu grzyby zombie, śmiertelnie trujące muchomory, smakowite trufle, kurki i borowiki oraz dostarczające cudownych leków pleśnie. Dowiecie się, jak grzyby ewoluowały, jak są zbudowane i jak się rozmnażają. Sprawdź niskie ceny i kup Fungarium.

POWIĄZANE KSIĄŻKI