Świat w skali mikro. Wszystko o modelarstwie

Świat w skali mikro. Wszystko o modelarstwie - Artur Wałachowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Artur Wałachowski
WYMIAR
7,79 MB
NAZWA PLIKU
Świat w skali mikro. Wszystko o modelarstwie.pdf
ISBN
4199779493097

OPIS

Zabawa, która stanie się Twoją pasjąLudzie zajmują się modelarstwem redukcyjnym praktycznie od zawsze. Historia odtwarzania rzeczywistości w pomniejszonej skali bowiem sięga czasów prehistorycznych ... pierwsze figurki ludzi i zwierząt wykonane ręką człowieka liczą kilkadziesiąt tysięcy lat. Choć przez wieki zmieniały się motywy, materiały, sposoby wykonania, idea pozostała ta sama. Efektem działania modelarza ma być miniatura rzeczywistego obiektu, która jak najdokładniej odda jego cechy zewnętrzne: kształt, proporcje, fakturę powierzchni, detale i kolorystykę.To opracowanie ma na celu przybliżenie wszystkiego, co jest przydatne i potrzebne, aby rozpocząć przygodę z bardzo obecnie popularnym modelarstwem plastikowym. Książka powstała z myślą o osobach początkujących, ale znajdą w niej coś dla siebie także średnio zaawansowani i doświadczeni miłośnicy modelarstwa redukcyjnego. Autor skupia się na zagadnieniach związanych z budowaniem modeli ... począwszy od wyboru zestawu, przez składanie go, aż po finalny etap, czyli malowanie.

Autor: Artur Wałachowski Data wydania: 2020-10-27 Kategoria: Inne Oprawa: miękka Liczba stron: 160 Format: 168×237 Wydawca: Septem Zabawa, która stanie się Twoją pasją Ludzie zajmują się modelarstwem redukcyjnym praktycznie od zawsze. Historia odtwarzania rzeczywistości w pomniejszonej Świat w skali mikro.

Historia odtwarzania rzeczywistości w pomniejszonej Świat w skali mikro. Zabawa, która stanie się Twoją pasją Ludzie zajmują się modelarstwem redukcyjnym praktycznie od zawsze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI