DoSłownie. Rzecz o porozumiewaniu się

DoSłownie. Rzecz o porozumiewaniu się - Magdalena Trus-Urbańska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Trus-Urbańska
WYMIAR
12,5 MB
NAZWA PLIKU
DoSłownie. Rzecz o porozumiewaniu się.pdf
ISBN
4537298366201

OPIS

Porozmawiajmy o porozumiewaniu sięTa książka nie jest poradnikiem psychologicznym, choć została napisana przez psycholożkę. Nie jest także instruktażem, z którego dowiecie się, jak żyć. Stanowi za to swoiste źródło inspiracji. Autorka, zainspirowana wyborem cytatów, od których gęsto w internecie, postawiła sobie za cel stworzyć połączenie między sobą i czytelnikiem, a potem dalej - między czytelnikiem i drugim człowiekiem. Każdy cytat otwiera konkretny temat, ważny w tej sferze naszego funkcjonowania, którą nazywa się społeczną. Inicjowane cytatami teksty są filozoficzno-psychologicznymi traktatami skoncentrowanymi na porozumiewaniu się.Ta książka jest moim subiektywnym komentarzem do codzienności. Ten komentarz ma datę ważności, a zatem pewien limit słuszności. Być może stawiając w niej ostatnią kropkę, inaczej zobaczę, usłyszę i zrozumiem to, o czym tu do was napisałam. Jeśli tak właśnie się stanie, to napiszę do was jeszcze raz.A wy tymczasem sobie dopowiadajcie swoje własne słowa do moich słów i do słów autorów tych mądrych cytatów. Przystawiajcie swoje myśli do moich; mierzcie, krójcie, przycinajcie na swoją miarę.Autorka

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. 12 grudnia 2020, sobota: ilość produktów w dziale książki: 127 153, Zobacz mapę kategorii: książki Książka: DoSłownie. Rzecz o porozumiewaniu się, autor: Magdalena Trus-Urbańska, ostatnia aktualizacja dostępności produktu: 11 grudnia 2020, książka w ofercie od: 15 października 2020 Książka DoSłownie.

Ta książka nie jest poradnikiem psychologicznym, choć została napisana przez psycholożkę. Nie jest także instruktażem, z którego dowiecie się, jak żyć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI