Złoty róg

Złoty róg - Maryla Szymiczkowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maryla Szymiczkowa
WYMIAR
11,59 MB
NAZWA PLIKU
Złoty róg.pdf
ISBN
7815296679289

OPIS

PROFESOROWA SZCZUPACZYŃSKA I SENSACJA NA SŁYNNYM WESELUListopadowy ranek 1900 roku. Pod domem profesorowej na św. Jana tłoczno od gapiów – w bramie naprzeciwko znaleziono ciało mężczyzny!Jednak Zofia Szczupaczyńska tylko rzuca okiem na miejsce zbrodni.Nie ma teraz czasu rozpocząć śledztwa – pędzi do bazyliki Mariackiej na najgorętsze wydarzenie sezonu: ślub poety Rydla z chłopką!Ale potem na weselu w wiejskiej chacie nieoczekiwanie wpada na trop wydarzeń, które pokazują morderstwo na św. Jana w nowym świetle.Czy przenikliwa detektywka amatorka odkryje w Bronowicach coś, czego nie dostrzegł Wyspiański?Krakowska panna Marple – spostrzegawcza, inteligentna i dociekliwa(tylko nieżyczliwi nazwaliby ją wścibską) – na tropie afery rodem z sensacyjnego serialu.Autorkę Marylę Szymiczkową, wdowę po prenumeratorze „Przekroju” i królową pischingera, powołało do życia małżeństwo literatów: Jacek Dehnel i Piotr Tarczyński, łączące wielki talent pisarski z niezrównaną wiedzą o życiu codziennym Krakowa przełomu XIX i XX wieku. Ten niezwykły duet gwarantuje pasjonującą podróż w czasie z detektywką, która wie, że tajemnice same się nie rozwiążą.BESTSELLEROWA, WYDAWANA TAKŻE ZA GRANICĄ SERIA RETROKRYMINAŁÓW

Delikatesy Złoty Róg to miejsce wyjątkowe, w którym codziennie tworzymy szeroki wachlarz pysznych potraw.Zachęcamy do zapoznania się z naszą kuchnią. Catering. Restauracja Złoty Róg posiada ogromne doświadczenie w organizacji imprez cateringowych, które pozwala nam na zorganizowanie przyjęcia w dowolnym miejscu i czasie. Złoty Róg.

Do walki nie dochodzi, bo gospodarz oddał róg Jaśkowi, który go gubi - Czapka z piór to symbol przywiązania do rzeczy błahych i materialnych. Ostrzeżenie, by nie przekładać wartości prywatnych nad państwowe - Sznur jest najwymowniejszym symbolem niewoli, która pozostała Polsce po ... Złoty Róg, dla poszukujących noclegu w Krakowie ul.

POWIĄZANE KSIĄŻKI