Tylko jedno kłamstwo

Tylko jedno kłamstwo - Kathryn Croft | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kathryn Croft
WYMIAR
9,44 MB
NAZWA PLIKU
Tylko jedno kłamstwo.pdf
ISBN
7020021099482

OPIS

Kolejna – po bestsellerowej „Córeczce” – książka brytyjskiej gwiazdy kryminałów.Wczoraj miałaś doskonałe życie. Dzisiaj przekonasz się, że wszystko, w co wierzyłaś, było kłamstwem.Szokujący i wciągający od pierwszej strony thriller psychologiczny z zakończeniem, którego nie da się przewidzieć. To idealna powieść dla fanów Zaginionej dziewczyny, Za zamkniętymi drzwiami i Dziewczyny z pociągu.Budzisz się obok martwego mężczyzny.To nie twój mąż. To nie twoje łóżko.Co robisz?Tara Logan ma cudowną rodzinę: męża Noah i dwójkę dzieci, nastoletnią Rosie i jedenastoletniego Spencera.Ale pewnego sobotniego poranka jej bańka szczęścia nagle pęka. Tara budzi się w łóżku swojego sąsiada. Nie pamięta prawie nic z poprzedniego wieczora: nie ma pojęcia, jak trafiła do sypialni, ani co zaszło między nią a Lee. Sprawy szybko przybierają jeszcze gorszy obrót – Tara odkrywa, że leżący obok niej mężczyzna nie żyje.Tara jest przekonana, że nie zabiła Lee. Przerażona perspektywą utraty wszystkiego, co kocha, ucieka z domu sąsiada. Nikomu nie mówi, co jej się przytrafiło, i z przerażeniem obserwuje postępujące śledztwo.Ale kiedy córka Tary sprawia coraz większe kłopoty, a mąż ukrywa przed nią własne sekrety, kobieta zaczyna się zastanawiać: czy ktoś z jej bliskich wie, co tak naprawdę wydarzyło się tamtej nocy? Gdy uwaga policji koncentruje się na niej, Tara postanawia dowiedzieć się prawdy.Ale jaką cenę będzie musiała zapłacić, by rozplątać siatkę kłamstw? Czy prawda ją zniszczy?Tara popełniła błąd. Ale czy jedna noc będzie kosztować ją wszystko?

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Tylko jedno kłamstwo - opis produktu: Kolejna po bestsellerowej Córeczce książka brytyjskiej gwiazdy kryminałów. Wczoraj miałaś doskonałe życie.

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Burda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI