Twój czas. Notes Agaty Przybyłek

Twój czas. Notes Agaty Przybyłek - Agata Przybyłek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Przybyłek
WYMIAR
3,98 MB
NAZWA PLIKU
Twój czas. Notes Agaty Przybyłek.pdf
ISBN
6355549473303

OPIS

Każda z nas, kobiet, pełni w życiu wiele różnych ról. Każda z nas jest silna i piękna.To wyjątkowy notes dla każdej kobiety. Dla każdej z Was. Dla Ciebie. Bo to jest Twój czas - zapisuj przemyślenia, skup się na swoich emocjach i marzeniach, oceniaj nastrój, rozwijaj kreatywność.To również wyjątkowy notes dla samej autorki - dzięki niemu poznacie lepiej Agatę Przybyłek, uśmiechniętą rudowłosą pisarkę, przy której książkach wzruszacie się i śmiejecie, przeżywacie emocje i historie napisane przez samo życie.Pełnię w życiu wiele ról. Jestem żoną, córką, siostrą, prowadzę dom, próbuję wychowywać psa. Chciałabym na kartach tego notesu opowiedzieć Wam nieco o sobie. I kto wie, być może odczarować wizerunek pisarza, który przez lata sama miałam w głowie. Wbrew pozorom my wszyscy, którzy piszemy książki, jesteśmy do bólu zwykłymi ludźmi. - Agata PrzybyłekW Notesie znajdziesz m.in.:- planer na 12 miesięcy- autorskie trackery z wyzwaniami na każdy miesiąc- trackery do śledzenia dobrych nawyków- inspirujące cytaty na każdy miesiąc- krótkie teksty autorskie- niepublikowane dotąd opowiadanie Agaty Przybyłek- kolorowanki- dużo miejsca na zapiski własne:)

Oprócz części kalendarzowej, w której samemu wpisuje się daty jest sporo miejsca na notatki, zapisywanie planów, postanowień, dobrych nawyków. Zawiera mnóstwo cytatów z książek autorki, a także niepublikowane nigdzie indziej opowiadanie. Twój czas.

Bo to jest Twój czas - zapisuj przemyślenia, skup się na swoich emocjach i marzeniach, oceniaj nastrój, rozwijaj kreatywność. Bo to jest Twój czas zapisuj przemyślenia, skup się na swoich emocjach i marzeniach, oceniaj nastrój, rozwijaj kreatywność. To również wyjątkowy notes dla samej autorki dzięki niemu poznacie lepiej Agatę Przybyłek, uśmiechniętą rudowłosą pisarkę, przy której książkach wzruszacie się i śmiejecie, przeżywacie emocje i ... „Twój czas.

POWIĄZANE KSIĄŻKI