Schwytać szczęście

Schwytać szczęście - Dorota Milli | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Milli
WYMIAR
6,72 MB
NAZWA PLIKU
Schwytać szczęście.pdf
ISBN
7855240514427

OPIS

Czy można schwytać szczęście i zatrzymać na zawsze?Optymistycznie nastawiona do życia Hana próbuje tego dokonać od wielu lat.Utrata pracy i niedoszłego narzeczonego sprawiają, że na chwilę przestaje wierzyć w szczęście. Jednak na jej drodze natrafia na przyjaznych ludzi i nowe wyzwania.Na horyzoncie pojawi się też mężczyzna, a nawet kilku, choć tylko jeden z nich przyśpieszy jej puls i rozbudzi w niej chęć do zmiany. Pytanie, kim jest, skoro wciąż ukrywa swoją tożsamość?Czy Hanie uda się zamknąć przeszłość i na nowo ułożyć życie? Czy tajemniczy, skory do pomocy mężczyzna, w końcu zdecyduje się ujawnić?Powieść o trudnościach, jakie podsuwa los, a także o dążeniu do szczęścia, zachowania balansu i pojawieniu się szansy na miłość.

Nr katalogowy: MR08355351. Okładka: Miękka.

seniorom). Jak schwytać szczęście... - forum GL - Po godzinach - dyskusja Dlaczego jedni są zadowoleni z życia, nawet gdy wiele rzeczy im się nie udaje, a inni ciągle...

POWIĄZANE KSIĄŻKI