Miś Tuliś idzie do przedszkola

Miś Tuliś idzie do przedszkola - David Melling | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Melling
WYMIAR
5,51 MB
NAZWA PLIKU
Miś Tuliś idzie do przedszkola.pdf
ISBN
9904769863384

OPIS

Już trzecie wydanie!Tego Misia kochają dzieci w 30 krajach!Drugi tom kultowej serii o Misiu Tulisiu sprzedanej w 1,5 milionie egzemplarzy.Dzięki tej uroczej, ciepłej, zabawnej książce każde dziecko przekona się - tak jak Miś Tuliś - jak fajnie jest w przedszkolu.To WIELKI DZIEŃ dla Misia Tulisia, pierwszy dzień w przedszkolu!Oj, wiele się będzie działo! Bo w przedszkolu jest mnóstwo wspaniałych zajęć i zabaw. I mnóstwo Tulisiowych przytuleń!

Dzięki tej uroczej, ciepłej, zabawnej historii o Misiu Tulisiu każde dziecko przekona się - jak Miś Tuliś - jak fajnie jest w przedszkolu. Miś Tuliś idzie do przedszkola Książka już od 18,20 zł - od 18,20 zł, porównanie cen w 9 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Drugi tom kultowej serii o lubiącym się przytulać misiu, którego kochają dzieci w 30 krajach.

„Niezwykły lot z panią królik" Seria książek „44 koty" - „Na pomoc babci" 9 Puchar Reksia „Książki nie mają skrzydeł" Przygody Dzikiej Mrówki to seria powieści, której bohaterami są bracia-bliźniacy Marek i Jarek czyli Dzika Mrówka i Jego Brat. W pierwszym tomie chłopcy podczas ekscytującego rejsu do Afryki ratują arabskich rozbitków, ... Miś Tuliś idzie do przedszkola - wznowienie książki! ZAPISZ SIĘ! środa 07.08.2019 do środa 21.08.2019 1566345600.

POWIĄZANE KSIĄŻKI