Jeep. Moja wielka przygoda

Jeep. Moja wielka przygoda - Tony Halik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tony Halik
WYMIAR
10,31 MB
NAZWA PLIKU
Jeep. Moja wielka przygoda.pdf
ISBN
6288974469982

OPIS

Przeżyłam z Tonim dwadzieścia cztery najciekawsze lata mojego życia. Dziś wygląda na to, że... musieliśmy się spotkać. Tak chciał los. Oboje zajmowaliśmy się Ameryką Łacińską – ja w miesięczniku "Kontynenty", on w amerykańskiej stacji telewizyjnej NBC. Fascynował nas film z tym, że on miał już wielki dorobek a ja dopiero zaczynałam. Oboje kochaliśmy podróże i ciekawił nas świat. Spotkaliśmy się w Mieście Meksyku, na Kongresie Międzynarodowego Stowarzyszenia Amerykanistów, ale widziałam go już wcześniej, na ekranie czarno-białego telewizora "Wisła", gdzie w programie "Klub Sześciu Kontynentów" opowiadał o skoczkach z Acapulco. Pomyślałam wtedy: jaki śmieszny facet! I wyłączyłam telewizor. Nie wiedziałam jeszcze, że w tym samym momencie włączam Toniego Halika w moje życie. (Elżbieta Dzikowska, przedmowa)

Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko ... Identyfikator produktu 158349: Tytuł JEEP - Moja Wielka Przygoda twarda: Autor: Halik Tony: Wydawnictwo : Wydawnictwo Bernardinum Informacje o Jeep Moja wielka przygoda - 9692414500 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-09-29 - cena 36,32 zł Książka Jeep Moja wielka przygoda z wysyłką za granicę Podobne książki.

Pseudonim. Tytuł ... KsiążkaJeep Moja wielka przygoda - OutletautorstwaTony Halik ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Jeep Moja wielka przygoda - Outlet - Tony Halik (Książka) - Księgarnia PWN Mam nadzieje, że wciąż jeszcze fascynuje Czytelników.

POWIĄZANE KSIĄŻKI