Wróć, mój Wilku, wróć!

Wróć, mój Wilku, wróć! - Sandra Dieckmann | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sandra Dieckmann
WYMIAR
12,56 MB
NAZWA PLIKU
Wróć, mój Wilku, wróć!.pdf
ISBN
8469787288611

OPIS

Przepięknie ilustrowana i chwytająca za serce książka wybitnej, nagradzanej ilustratorki.Ciepło i mądrze pomaga dziecku zrozumieć stratę. I wspiera jak najlepszy przyjacielLisiczka i Wilk hasali razem, pływali razem i razem zachwycali się pięknem otaczającego ich świata.Aż do dnia, kiedy Wilk zniknął…Lisiczka bardzo za nim tęskniła. Aż pewnego dnia…

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. " Wróć, mój Wilku, wróć! to czarująca i chwytają za serce opowieść, która pomaga pogodzić się ze stratą i ukazuje piękno świata. Jestem przekonana, że urzeknie ona niejednego malucha i sprawi, że się uśmiechnie.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Wróć mój Wilku wróć! - opis produktu: Przepięknie ilustrowana i chwytająca za serce książka wybitnej nagradzanej ilustratorki, ciepło i mądrze pomagająca dziecku zrozumieć stratę. I wspierająca jak najlepszy przyjaciel Lisiczka i Wilk hasali razem, pływali razem i razem zachwycali się pięknem otaczającego ich świata. „Wróć, mój Wilku, wróć!" „Basia do słuchania" „Tajemnica zielonej teczki" „Feluś Kocimiętki poznaje babcię Groszek" „Krzysztof Piątek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI