Uśmiech zimy. Cykl Ślady życia. Tom 1

Uśmiech zimy. Cykl Ślady życia. Tom 1 - Anna Rybkowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Rybkowska
WYMIAR
6,77 MB
NAZWA PLIKU
Uśmiech zimy. Cykl Ślady życia. Tom 1.pdf
ISBN
5050247363167

OPIS

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.Berenika Popielewska, rozwódka, matka dwójki dorosłych dzieci, otrzymuje nieoczekiwany spadek po znanym artyście malarzu, Maksymilianie Styksie – posiadłość w maleńkiej podlaskiej wsi – Naboków. Musi spełnić tylko jeden warunek: zamieszkać tam na rok. Oprócz tego dostaje coś jeszcze – tajemniczego pendrive’a z zapiskami i nagraniami malarza. Zaskoczona i zaintrygowana Berenika zostawia swoje dotychczasowe życie i wyjeżdża na zasypane śniegiem Podlasie. Jeszcze nie wie, że dom, który odziedziczyła, zwany przez miejscowych „dworem”, jest niezwykły. Dzieją się tu dziwne rzeczy: jedne przedmioty znikają, pojawiają się inne, a pod lasem snują się niepokojące cienie.Czy Berenika wytrwa w postanowieniu, czy machnie ręką na spadek i wróci do Poznania?Ania Rybkowska ma dar tworzenia postaci, które wszyscy doskonale znamy. Nie tylko z widzenia. Główną bohaterkę odnajdzie w sobie niejedna uważna czytelniczka. Taki dar dla twórcy powieści realistycznej jest przepustką na półkę z dobrą literaturą. A jak wiadomo, stoją na niej książki, których się nie odkłada w połowie lektury…Basia Kosmowska, pisarkaHistoria wciągająca od pierwszych stron, akcja zaskakująca, bardzo życiowa, z barwnymi postaciami, tajemnicą do odkrycia, relacjami do naprawienia, tematami z przeszłości do uporządkowania. Anna Rybkowska zabiera czytelnika w świat skrajnych uczuć, odmiennych bohaterów, rewelacyjnie buduje klimat oraz tworzy napięcie, a do tego zaczarowuje świat słowem, porusza trudne tematy. Muszę szczerze powiedzieć, że nie mogę doczekać się kontynuacji.Anna Sikorska,Górowianka

Berenika Popielewska, rozwódka, matka dwójki dorosłych dzieci, otrzymuje spadek po swoim dawnym kochanku, znanym artyście malarzu, Maksymilianie Styksie - posiadłość w maleńkiej podlaskiej wsi - Naboków. Uśmiech zimy to pierwszy tom cyklu Ślady życia, świetnie napisany i intrygujący, a przy tym w niezwykłym zimowym, podlaskim klimacie. Berenika Popielewska jest kobietą po przejściach, ma dwójkę dorosłych dzieci, jest po rozwodzie i...nadal mieszka z rodzicami.

Cykl Ślady życia. Tom 1; Opis wydawniczy Autor: Anna Rybkowska Data wydania: 13.10.2020 Wydawca: Replika ISBN: 978-83-66481-81-7 Liczba Stron: 400 Dostępność: W magazynie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI