Ryzyko gangstera. Seria Gangsterzy. Tom 3

Ryzyko gangstera. Seria Gangsterzy. Tom 3 - Anna Wolf | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wolf
WYMIAR
9,95 MB
NAZWA PLIKU
Ryzyko gangstera. Seria Gangsterzy. Tom 3.pdf
ISBN
2191647294166

OPIS

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce!„Mafia to ja”.Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak niewiele osób wie, że nawet on ma swój słaby punkt.Gdy pod gruzami pewnego domu znajduje nieprzytomną młodą kobietę, przeszłość uderza w niego z taką siłą, że niemal zwala go z nóg. W wychudzonej, brudnej, ledwo żywej dziewczynie rozpoznaje Avę – swój słaby punkt.Kiedy Ava odzyskuje pamięć, ogarnia ją przerażenie. Zdaje sobie sprawę z tego, że Siergiej, ratując ją, podjął ogromne ryzyko. Okazuje się, że kobieta nie jest zwyczajną znajomą z przeszłości, ale zabójczynią na usługach mafii.Ava myśli, że Siergiej dużo ryzykuje. Jednak nie ma pojęcia, z jak niebezpiecznym mężczyzną ma do czynienia. Nie zdaje sobie sprawy, kto ryzykuje bardziej.

Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii.

Jest to romans mafijny w którym nie zabraknie dynamicznej akcji, porachunków mafijnych, intryg, tajemnic, ucieczek i niedomówień. Zobaczymy brutalny świat mafii gdzie zemsta jest nieodłącznym elementem życia. Tytuł: „Ryzyko gangstera" Autor: Anna Wolf Cykl: Gangsterzy (tom 3) Wydawnictwo: NieZwykłe Data wydania: 30 września 2020 Ilość stron: 274 strony Cena: 38,90 zł Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ... Książki z serii Gangsterzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI