Pakiet: Twój mózg jest nadzwyczajny / Świat sprzed #MeToo

Pakiet: Twój mózg jest nadzwyczajny / Świat sprzed #MeToo - Agnes Grossmann | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnes Grossmann
WYMIAR
8,87 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Twój mózg jest nadzwyczajny / Świat sprzed #MeToo.pdf
ISBN
3523988117599

OPIS

Twój mózg jest nadzwyczajny FABIEN OLICARD„MÓZG JEST NADZWYCZAJNY, A ZWŁASZCZA TWÓJ” - TWIERDZI sławny francuski mentalista i pokazuje, jak MOŻESZ rozwinąć jego potencjał.A dowodem na to, że mówi prawdę jest fakt, że jego zabawna i przyjazna książka stała się światowym bestsellerem. W samej Francji sprzedano 140 000 egzemplarzy i przez 37 tygodni była na topie list bestsellerów.Przekonaj się sam!Po raz pierwszy mentalista odkrywa swój warsztat!Poznaj eksperymenty i sztuczki, dzięki którym zrobisz wrażenie na innych, rozwiniesz kreatywność i w ogóle będzie ci łatwiej w życiu.Dowiesz się, jak rozpoznać kłamcę, czytać w cudzych myślach, być mówcą doskonałym, lepiej zapamiętywać i liczyć, a nawet uwolnić kogoś od bólu głowy... Twój mózg kryje bogactwa, których istnienia nawet nie podejrzewasz!Świat sprzed #MeToo AGNES GROSSMANNW październiku 2017 roku ruch #MeToo wstrząsnął światem. Wybuch miał epicentrum w Hollywood wraz z ujawnieniem afery Weinsteina. Potem fala uderzeniowa objęła kilkadziesiąt krajów i pozwoliła dojść do głosu kobietom krzywdzonym za społecznym przyzwoleniem. Odtąd upokarzanie i znęcanie się nad ciałem kobiety stało się niedopuszczalne. Kobiety na całym świecie nie chcą już dłużej pozwalać, by traktowano je jak przedmiot, jak obiekt seksualny.Ta książka przedstawia szokujące wizerunki kobiety w kulturze masowej od lat pięćdziesiątych XX wieku do czasów obecnych. Te przerażające ujęcia filmowe, plakaty, obrazy, fotosy, a nawet kreskówki i ilustracje bajek odzwierciedlają sposób traktowania kobiety przed październikiem 2017 roku.

- sprawdź ofertę księgarni internetowej Pan Tadeusz. Bogata oferta, w doskonałych cenach. "Twój mózg jest nadzwyczajny" FABIEN OLICARD „MÓZG JEST NADZWYCZAJNY, A ZWŁASZCZA TWÓJ" - TWIERDZI sławny francuski mentalista i pokazuje, jak MOŻESZ rozwinąć jego potencjał.

Pakiet (Twój mózg jest nadzwyczajny, Świat sprzed #MeToo) GROSSMANN AGNES OLICARD FABIEN . "Twój mózg jest nadzwyczajny" FABIEN OLICARD „MÓZG JEST NADZWYCZAJNY, A ZWŁASZCZA TWÓJ" - TWIERDZI sławny francuski mentalista i pokazuje, jak MOŻESZ rozwinąć Zobacz koniecznie Twój mózg jest nadzwyczajny / Świat sprzed #MeToo w cenie 39.92 zł. Książka Koszt dostawy już od 0.00.

POWIĄZANE KSIĄŻKI