Pakiet: Szalone pocałunki / Zakazana miłość / Tajemnica damy

Pakiet: Szalone pocałunki / Zakazana miłość / Tajemnica damy - Grace Burrowes | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grace Burrowes
WYMIAR
3,79 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Szalone pocałunki / Zakazana miłość / Tajemnica damy.pdf
ISBN
6801739792196

OPIS

TRZY POWIEŚCI BESTSELLEROWYCH AUTOREK ROMANSÓW HISTORYCZNYCHSzalone pocałunki ELOISA JAMESNajbogatszy kawaler Anglii zostaje swatką… pięknej damy, której sam pożąda! Dla pięknej, dowcipnej Lavinii Gray gorsze od konieczności poproszenia wyniosłego Pertha Sterlinga, aby ją poślubił, jest tylko jedno: że Perth odmówi. I rzeczywiście jest tak, że najbogatszy kawaler Anglii nie zamierza żenić się z kobietą tak lekkomyślną i tak obsesyjnie zainteresowaną modą jak Lavinia. Perth wybrał sobie o wiele bardziej odpowiednią pannę.Kiedy jednak dowiaduje się o rozpaczliwej sytuacji Lavinii, proponuje, że znajdzie jej męża. A nawet lepiej: znajdzie dla niej samego księcia. Dla Pertha, bogatego i wpływowego bankiera, osieroconego wychowanka księcia Wilde’a, wszystko jest możliwe. Tylko czy taka szalona obietnica nie okaże się zbyt ryzykowna?Zakazana miłość NICOLE JORDANSophie Fortin nie spodziewała się, że na balu maskowym pocałuje ją przystojny pirat. Jej zachwyt gaśnie, gdy dowiaduje się, że zamaskowany dżentelmen to lord Jack Wilde — mężczyzna, o którym nie powinna nawet myśleć. Ich rody od pokoleń dzieli waśń. Jeden z Wilde’ów zastrzelił niegdyś w pojedynku jednego z Fortinów. Ta tragedia nie tylko okryła Fortinów żałobą, ale i pozbawiła ich tytułu i majątku. Dlatego Sophie będzie musiała teraz wyjść za mąż za bardzo bogatego i znacznie starszego księcia.Jack Wilde nie wyobrażał sobie, że córka śmiertelnego wroga jego rodu obudzi w nim namiętną pasję. Chcąc zdobyć serce Sophie i przychylność jej rodziców, Jack musi podjąć decyzję, której przyrzekał nigdy nie podejmować…Tajemnica damy GRACE BURROWESTheresa Jennings ma za sobą niewybaczalny skandal. Teraz zrobi wszystko, by zapewnić swej córeczce przyszłość w towarzystwie. Nawet pogodzi się z bratem, baronem Sutcliffe, i przyjmie zaproszenie do jego wiejskiej posiadłości.Matthew Belmont, sędzia pokoju i sąsiad barona, też zaznał upokorzeń i rozpaczy. I tak jak Theresa jest samotny. Widzi w niej kogoś, kto płaci zbyt wysoką cenę za dawne błędy. I kobietę godną miłości. Jednak Theresa broni się przed uczuciem. Boi się stracić odzyskaną z takim trudem reputację. Lecz oto okazuje się, że może stracić coś stokroć cenniejszego…

z o.o Sprzedaż internetowa +48 222 62 62 62 [email protected] Pakiet: Szalone pocałunki / Zakazana miłość / Tajemnica damy Oceń ten produkt jako pierwszy Autorzy: Grace Burrowes , Eloisa James , Nicole Jordan Pakiet Szalone pocałunki / Zakazana miłość / Tajemnica damy pochodzi z wydawnictwa Amber. Autorami książek są Eloisa James, Nicole Jordan, Grace Burrowes.

Szalone pocałunki / zakazana miłość / tajemnica damy - james eloisa, jordan nicole, burrowes grace Książka Pakiet / Szalone Pocałunki / Zakazana Miłość / Tajemnica Damy - Eloisa James,grace Burrowes,nicole Jordan. Prezent do każdego zamówienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI